RODINNÉ POBYTY s výletem do ZOO a Zámku Zlín-Lešná

10. 04. 2022

Navštivte krásnou a věhlasnou ZOO Zlín-Lešná

ZOO Zlín- Lešná se svým zámkem patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším místů Zlínského kraje.

Zdejší ZOO je krásná obzvlášť teď na jaře, kdy všechno kvete, voní a olistěné stromy nabízí i dostatek stínu během celodenní prohlídky.

Vyrazte s rodinou na celodenní výlet.
🦍🐅🐪🐘🦜🦚🦓🦘🦧

Naše společnost Baltaci se může pyšnit dlouhodobou spoluprací s místní ZOO a díky tomu jsme pro naše hosty připravili zajímavou nabídku slev na ubytování.

Hotel Baltaci U Náhonu nabízí rodinám velkorysé pokoje s dětskými postýlkami, případně pokoje, které jsou průchozí. Součástí cen za ubytování jsou bohaté snídaně a parkování na parkovišti, které je pohodlně přímo před budovou hotelu. Hotel je bezbariérový. I zvířátka jsou u nás vítána (za malý poplatek).

Co potřebujete, abyste slevu na ubytování v hotelu mohli uplatnit?

  • Stačí předložit vstupenku ze ZOO (dospělé osoby nebo rodinné vstupné) a máte nárok na 10% slevu na ubytování. Tato sleva platí max. do 1 měsíce od zakoupení vstupenky a poskytnutí slevy je jednorázové.
  • Další možností je sleva po předložení karty ZOO Zlín Family, kdy mají hosté nárok na 15% slevu na ubytování v hotelu. Tato sleva platí, pokud je karta stále platná a může se opakovat.
  • Hosté mají také nárok 1x za měsíc využít slevu 15% na nabídnuté zvýhodněné akce (privátní sauna a jiné služby popř. uvedené akce).

Těšíme se na Vás!