Hotely Baltaci ve Zlíně

Město Zlín je významným centrem společenského, kulturního i sportovního dění celého kraje. Svou funkcionalistickou architekturou láká nejen milovníky moderní architektury, ale i zážitkové turisty. Společnost Baltaci ve Zlíně nabízí ubytování ve dvou hotelech: Luxusním Hotelu Baltaci Atrium**** Superior a v rodinném Hotelu Baltaci U Náhonu***.

Hotel Baltaci Atrium

Superior
Zlín, Lešetín II 651

Hledáte luxusní ubytování ve Zlíně, v blízkosti centra města Zlína?

Hotel Baltaci Atrium, který se nachází v širším centru města Zlína, nabízí hotelové služby velmi vysoké úrovně.

Hotel disponuje 28 komfortními pokoji, z nichž 6 tvoří specifické apartmány. Největší zastoupení mají Standardní typy pokojů. Nejatraktivnější z ubytovací nabídky je pak Apartmá prezidentské a Svatební.

Krom luxusního ubytování jsou k dispozici atraktivní prostory hotelu, poskytující ideální zázemí pro pořádání nejrůznějších konferencí, workshopů, školení, oslav anebo svateb.

Bohaté hotelové snídaně jsou podávány v jedinečném vzdušném prostoru Café Atrium. Hosté mají dále možnost odpočinout si v hotelovém Světě saun.

Na chutné jídlo anebo jen sklenku dobrého vína můžete zavítat do moderní Restaurace Baltaci Zlín.

Pokud hledáte služby té nejvyšší úrovně, pak Hotel Baltaci Atrium je Vaší správnou volbou.

Hotel Baltaci U Náhonu

Zlín, Podvesná IV 3946

Pokud chcete uniknout ruchu a hluku velkoměsta, pak rodinný Hotel Baltaci U Náhonu nacházející se 10 minut chůze od centra města Zlín, může být Vaší volbou.

Hotel je situován je v klidné lokaci Benešova nábřeží na levém břehu řeky Dřevnice a nabízí ubytování v 33 pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových kategorie Standard class. Pro rodiny s dětmi je připraveno Rodinné apartmá až pro 6 osob. Obchodní cestující, který potřebuje klid na svou práci a dostatek prostoru, určitě přivítá velkorysý pokoj Business class. Vrcholem ubytovací nabídky je pak romanticky zařízený pokoj Deluxe class s vířivou rohovou vanou.

Nově zrekonstruovaná restaurace vítá každé ráno hosty bohatým snídaňovým bufetem. Hosté mají také možnost zrelaxovat se v hotelové sauně a své auto pohodlně zaparkovat na soukromém parkovišti před budovou hotelu.

Rodinný hotel Baltaci U Náhonu nabízí vše, co u hotelu hledáte.

Hotel Baltaci v Napajedlích

V malebném městě Napajedla, necelých 15 km od města Zlína, se nachází historický Hotel Baltaci Starý Zámek. Budova hotelu pochází z poloviny 17. století a má za sebou bohatou historii a patří tak k vyznamným pozdněbarokním památkám okolí. Napajedla jsou skvělým místem pro strávení aktivní dovolené rodin s dětmi. Blízkost Baťova kanálu nabízí širokou škálu outdoorových aktivit.

Hotel Baltaci Starý Zámek Napajedla

Napajedla, Masarykovo náměstí 75

Vychutnejte si atmosféru Napajedel v Hotelu Baltaci Starý Zámek***.

Hotel se nachází v budově Starého zámku z poloviny 17. století. V současnosti poskytuje komfortní ubytování v 15 pokojích typu Economy, Standard a Standard triple. Nabídku ubytování doplňuje nadstandardně a luxusně zařízený pokoj typu Deluxe.

Hosté mají k dispozici hotelové snídaně ve snídaňové kavárně za příplatek, zdarma parkování na soukromém parkovišti za budovou hotelu a na chutný oběd či večeři mohou zavítat do Restaurace Baltaci Napajedla, která sídlí přes cestu.

Pokud chcete zažít historii plnými doušky, pak je tento hotel Vaší volbou.