Restaurace Baltaci ve Zlíně a Napajedlích

Restaurační služby mají u společnosti Baltaci více jak dvacetiletou tradici. Prvním počinem byla Restaurace v Napajedlích, která byla otevřena v roce 1999. Během své více jak dvacetileté existence si vybudovala pevné postavení mezi restauracemi v Napajedlích i Zlíně. Ve Zlíně jsou restaurační provozy zastoupeny Restaucí Baltaci Zlín sídlící v budově Hotelu Baltaci Atrium a také menšími expresními restauracemi - Bistry Baltaci ve Zlíně, v Malenovicích a Tečovicích.

Restaurace Baltaci Zlín

Lešetín II 651, Zlín

Moderní designová restaurace situovaná v budově Hotelu Baltaci Atrium je zaměřená na tradiční českou kuchyni, kvalitní steaky a čím dál více oblíbené barové pokrmy.

K jídlu anebo jen k posezení nabízí hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti špičková vína, vybíraná přímo u moravských i zahraničních vinařů. Na své si přijdou i milovníci piva.

Součástí prostor je salonek s kapacitou 45 míst pro konání celé řady soukromých oslav, svateb či firemních setkání.

Během pracovního týdne jsou podávána denní menu.

V teplých letních dnech je restaurace rozšířena o venkovní posezení.

Restaurace Baltaci Napajedla

Masarykovo náměstí 212, Napajedla

Na malebném náměstí města Napajedla je situována nejstarší provozovna Baltaci – Restauce Baltaci Napajedla.

Během své více jak dvacetileté existence se dostala do povědomí zákazníků Napajedel i Otrokovic, jako restaurace s výbornou kuchyní a pestrou nabídkou českých piv. Původně Restaurace Baltaci, následně jako Restaurace Original Napajedla se stala nedílnou součástí napajedelského společenského i kulturního dění.

Restaurace disponuje velkou kapacitou vnitřních i venkovních prostor. V interiéru restaurace jsou k dispozici tři salonky, které  jsou skvělým místem pro konání rodinných setkání, oslav či firemní událostí.

Během pracovního týdne jsou podávána denní menu. Jídelní lístek je pestrý a své si přijdou jak milovníci české klasiky, tak i příznivci moderních barových pokrmů. Na své si přijdou i milovníci piva.

V teplých letních dnech jsou prostory rozšířeny o dvě venkovní zahrádky.

Bistra Baltaci

Zlín, Tečovice

Expresní restaurace – Bistra Baltaci vznikla jako rychlá alternativa obědového stravování pro zaměstnance firem, které nemají k dispozici závodní jídelnu.

V průběhu posledních 10. let společnost Baltaci vybudovala dvě expresní Bistra ve Zlíně na Zarámí a v Tečovicích v areálu bývalého JZD.

Pokud se chcete kvalitně, rychle a hlavně za přijatenou cenu najíst, pak jsou pro Vás expresní Bistra tou pravou volbou.