Luxusní dovolená v Hotelu Baltaci Atrium Zlín

12. 04. 2023

Nechejte se hýčkat Luxusem.

Hotel Baltaci Atrium**** Superior se nachází v širším centru města Zlína a nabízí hotelové služby velmi vysoké úrovně.

Ubytujte se v centru města, které se pyšní jedinečnou architekturou režných cihel a svérázných tvarů – symbol ojedinělého urbanismu Vám nabízí nespočetné množství možností, jak trávit Váš čas.

Hotel Baltaci Atrium disponuje 28 komfortními pokoji, z nichž 6 tvoří specifické apartmány. Největší zastoupení mají Standardní typy pokojů, které lze připravit jako double s manželskou postelí anebo jako twin s oddělenými jednolůžky.

Nejatraktivnější z ubytovací nabídky je pak Apartmá prezidentské a Svatební.

Hotel Baltaci Atrium – to není jen komfortní ubytování v nadstandardně velkých pokojích a výborné jídlo.

Pro Váš dokonalý odpočinek máte možnost navštívit Svět Saun. A nejen pro vyznavače zdravého životního stylu, ale i pro běžné hosty hotelu je připraveno nově otevřené Fitness centrum. Vybaveno je moderními stroji i fitness barem.

Suchá finská sauna, aromatizovaná pára se soldosem a odpočinkové prostory zajistí vše potřebné pro dokonalý odpočinek.

Na přízemí hotelu na hosty čeká stylová Restaurace Baltaci Zlín se svou bohatou a chutnou nabídkou pokrmů a českých i zahraničních vín.

Restaurace Baltaci Zlín pravidelně pořádá Degustační večery, které se těší velké oblibě. V případě, že byste rádi svou dovolenou spojili s ojedinělým gastrozážitkem, navštivte náš gastrokalendář, který nás každý měsíc přenese do oblíbené destinace za pomoci řízené degustace, a vyberte si tu svou. Večery jsou vždy v moderaci známých českých šéfkuchařů.

Není stejného města na světě, jakým je Zlín.

MÍSTA, KTERÁ MUSÍTE BĚHEM SVÉ DOVOLENÉ VE ZLÍNĚ NAVŠTÍVIT:

Projděte se okolo Baťovských domků, bývalých továren, ředitelské vily a dalších míst, kde na vás dýchne podnikatelský duch první republiky – jako je například pečlivě zrekonstrovaný Památník Tomáše Bati, který vzdává holt nezapomenutelné osobnosti města Zlína – Tomáši Baťovi.

Pokud jste ve Zlíně poprvé či po sté, nevynechejte nejvyšší budovu Zlínského Kraje, svého času druhou nejvyšší budovou Evropy – Zlínský Mrakodrap neboli „jednadvacítka“ Vám poskytne nádherný výhled na centrum skoro z ptačí perspektivy.

V případě, že byste rádi architekturu Zlína prozkoumali do podrobnosti, navštivte Zlínský architektonický manuál, který je volně ke stažení a Vy si svou trasu zlínem naplánujete do nejmenšího detailu.

Těšíme se na Vás!