Hotelová/hotelový recepční na DPP

16. 09. 2022

HOTEL BALTACI ATRIUM **** SUPERIOR ZLÍN

Skupina Baltaci působí ve Zlínském regionu jako významný provozovatel několika hotelů a restaurací, cateringového centra, bister a střední školy. Své řady momentálně doplňuje o pozici Hotelové Recepční na DPP.

Jste komunikatvní a máte příjemné vystupování? Baví Vás práce s lidmi a cestovní ruch? Tak jste pro tuto pozici přímo stvořeni. Podívejte se níže na bližší specifikace pozice a v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše personální oddělení na email personalni@baltaci.cz nebo volejte +420 734 513 537.

NÁPLŇ PRÁCE
• ubytování hostů (příjezdy, odjezdy)
• komunikace s hosty
• komunikace se zaměstnanci hotelu
• administrativa
• operativní řešení problémů
• zajištění chodu recepce

POŽADUJEME
• příjemné vystupování, komunikativnost a upravený vzhled
• kladný vztah k práci, novinkám a prozákaznický přístup
• znalost AJ na komunikativní úrovni psanou i mluvenou formou, další jazyky výhodou
• organizační schopnosti a práce v týmu
• pozitivní zájem o hotelnictví a služby
• zkušenosti v oboru výhodou, ale ne podmínkou

NABÍZÍME
• směny: PO-PÁ 00.00 – 07.00 hodin, případně víkendy a státní svátky: 07.00 – 19.00 hodin, 19.00 – 07.00 hodin
• nástup možný podle domluvy • zázemí stabilní společnosti působící na trhu gastronomie a hotelnictví řadu let
• moderní pracovní prostředí • práci v centru Zlína • mzda od 120 Kč/h • možnost profesního růstu

V případě, že máte o tuto pozici zájem, neváhejte a pošlete svůj životopis na email personalni@baltaci.cz. Tešíme se na Vás!