Babí léto na kolech v Napajedlích

29. 08. 2023

Prodlužte si léto a užijte si kouzelného pohledu na podzimní přírodu ze sedla Vašeho kola.

Ať už plánujete prodloužený víkend s rodinou, přáteli, partnerem či sólo, cyklostezka vedoucí z Uherského Hradiště až po krásnou historickou Kroměříž nabízí spoustu záchytných bodů, které Vám celou cestu zpříjemní. Například, velmi oblíbená část cyklostezky podél Baťova Kanálu má své obdivovatele napříč všemi věkovými kategoriemi. Ať už si stanovíte jasný cíl, či Vám více vyhovuje poklidná jízda „bez konce“, podzimně-letní počasí tento výlet dokonale doplní.

Završte letní sezónu cyklovýletem a využijte ubytování ve Starém Zámku Baltaci v Napajedlích.

S příchodem prosluněného babího léta se naskýtá jedinečná příležitost využít každý okamžik venku na kolech a objevit kouzla našeho cyklofriendly hotelu. Ten se nově pyšní i oficiálním označením „CYKLISTÉ VÍTÁNI“. Naleznete zde vše, co správný cyklista potřebuje. Od všem přístupné pračky, až po kufřík s nářadím, který Vám pomůže vyřešit každou nepříjemnost.

Cyklostezka podél Baťova kanálu je napojena na cykloturistické trasy vedoucí do Chřibů, Hostýnských vrchů či Bílých Karpat, které nabízejí různorodé terény a zajímavé cíle.

Díky napojení stezky na další cykloturistické trasy můžete pohodlně na kole navštívit například zámek Buchlovicehrad BuchlovArcibiskupský zámek a zahrady v KroměřížiVelehradArcheoskanzen Modrávinné sklepy v Mařaticích nebo Uherské Hradiště.

Nasajte historickou atmosféru Napajedel v Hotelu Baltaci Starý zámek v kategorii standard 3* superior.
Hotel poskytuje komfortní ubytování v 15 pokojích typu: Economy class, Standard class či Deluxe class.

Součástí ceny za ubytování jsou bufetové snídaně v útulné kavárničce na přízemí. Za budovou hotelu se nachází strážené parkoviště.

Pro nenáročnou cyklistiku je ideální cyklostezka podél Baťova kanálu, která je dlouhá více jak 80 km a vede z Kroměříže až do Hodonína. Je vhodná jak pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, in-line bruslaře, seniory i tělesně postižené, kteří jistě ocení takřka absolutní rovinu a přehledný terén.

V docházkové vzdálenosti se nechází oblíbená RESTAURACE BALTACI NAPAJEDLA.

Bohaté menu restaurace Vás po výletě maximálně uspokojí svým botahým menu neseném ve stylu kvalitní české kuchyně, ale i milovníci barových pokrmů si přijdou na své.

Během pracovního týdne jsou podávány obědová meníčka za lidové ceny.

Ať už jste vášnivým cyklistou nebo jen toužíte po relaxačním výletu, naše lokalita vám nabídne to nejlepší. Užijte si babího léta #na_kolech s Baltaci.

Rádi byste byli v centru dění a získávali novinky ze světa Baltaci? Neváhejte a sledujte nás i na sociálních sítích.