Aktivní dovolená nejen na kolech s Hotelem Baltaci Starý zámek v Napajedlích

13. 04. 2023

Pro cyklo nadšence máme úžasnou zprávu a to, že jsme již oficiálně zapojeni do programu „CYKLISTÉ VÍTÁNI“.

Hotel Baltaci se nachází na ideálním místě, tam, kde se propojují cyklotrasy všech úrovní – od mírné, až po obtížnou a Vy si tak můžete každý den zvolit trasu dle svých preferencí. Trasa dlouhá několik desítek kilometrů Vás zavede až do rozkvetlé Kroměříže – vede podél Baťova Kanálu, který za slunečného počasí připomíná středozemní turistickou destinaci.

Pro nenáročnou cyklistiku je ideální cyklostezka podél Baťova kanálu, která je dlouhá více jak 80 km a vede z Kroměříže až do Hodonína. Je vhodná jak pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, in-line bruslaře, seniory i tělesně postižené, kteří jistě ocení takřka absolutní rovinu a přehledný terén.

Spojte si plavbu po Baťově kanálu s cykloturistikou. Můžete vyjet jedním směrem na kole a zpět se svézt výletní lodí přizpůsobenou pro přepravu kol. Nabízí se i možnost nalodit se i s kolem na hausbót a kombinovat plavbu s vyjížďkami podél Baťova kanálu i do okolí.

Cyklostezka podél Baťova kanálu je napojena na cykloturistické trasy vedoucí do Chřibů, Hostýnských vrchů či Bílých Karpat, které nabízejí různorodé terény a zajímavé cíle. Díky napojení stezky na další cykloturistické trasy můžete pohodlně na kole navštívit například zámek Buchlovicehrad BuchlovArcibiskupský zámek a zahrady v KroměřížiVelehradArcheoskanzen Modrávinné sklepy v Mařaticích nebo Uherské Hradiště.

Navíc na stezku navazuje i síť oblíbených Moravských vinařských stezek.

Cyklotrasy podél Baťova kanálu nabízí poklidnou trasu vhodnou i pro úplné začátečníky.

Vedle hotelu také naleznete Restauraci Baltaci Napajedla. Nabídka je vemi pestrá. Na své si přijdou milovníci barových pokrmů, ale i klasiky. Během pracovního týdne jsou podávány obědová meníčka za lidové ceny a ve vybrané dny se na Vás vždy těší bohatá nabídka Happy Hours.

Nově je také otevřena velká venkovní terasa, kterou hosté přivítají hlavně v teplých jarních a letních večerech.

Vychutnejte si historickou atmosféru Napajedel v Hotelu Baltaci Starý zámek v kategorii standard 3* superior.
Hotel poskytuje komfortní ubytování v 15 pokojích typu:

● Economy class
● Standard class
● Deluxe class

Součástí ceny za ubytování jsou bufetové snídaně v útulné kavárničce na přízemí.

Během jarní a letní sezóny nabízíme hostům bezplatnou úschovnu kol. Za budovou hotelu se nachází strážené parkoviště.

A kam se chystáte na dovolenou Vy?