Svátek lásky na Baltaci

24. 01. 2023

Zahrňte se láskou..

Oslavte se svou drahou polovičkou nejromantičtější den v roce při výtečné večeři s vinným párováním v Restauraci Baltaci Zlín či v Restauraci Baltaci v Napajedlích.

Valentýnské degustační menu ve Zlíně pro Vás připraví šéfkuchař Michal Buček. A aby byl zážitek opravdu nezapomenutelný, vína pro Vás navybírali odborníci na slovo vzatí z Vinotéky U Pešatů.

Pouze 14. 2. 2023 v 17.00 hodin na Vás čeká do detailu připravené Valentýnské menu, dle Vašich preferencí, o třech či čtyřech chodech. Valentýnské menu je nutno si zarezervovat předem.

A pro Vás, ty kteří romantiku neberou na lehkou váhu, nabízíme bohatý výběr Valentýnských balíčků. Obsahují ubytování i v našich nejluxusnějších apartmánech, návštěvu saun a v neposlední řadě i již zmíněné několikachodové tématické menu. Jak se říká, láska prochází žaludkem, proto si tento den plný lásky a hýčkání nenechejte ujít.

– ❤️❤️❤️❤️ –

Hotel Baltaci Atrium Zlín

REZERVACE ubytovacího balíčku na tel. č.: +420 605 000 200 anebo na atrium@baltaci.cz.

Hotel Baltaci U Náhonu Zlín

REZERVACE ubytovacího balíčku na tel. č.: +420 605 000 200 anebo na unahonu@baltaci.cz.

Restaurace Baltaci Zlín

Romantická večeře jen ve dvou.. 🥰

Hotel Baltaci Starý Zámek Napajedla

REZERVACE ubytovacího balíčku na tel. č.: +420 605 000 200 anebo na napajedla@baltaci.cz.

Restaurace Baltaci Napajedla

Darujte zážitek.. 💌

V případě, že jste byli jedním ze šťastlivců, který byl obdarován vánočním poukazem na Degustační Menu s panem šéfkuchařem Michalem Bučkem, tento poukaz může být využit i na Valentýnské degustační menu v Restauraci ve Zlíně.