Staňte se členem našeho týmu

Personalistka Irena Križková

Děkujeme Vám za Váš zájem o případnou spolupráci s naší společností Baltaci.

Ve Zlínském regionu působíme více jak 22 let a aktuálně provozujeme 2 restaurace, 3 hotely, 2 bistra, Cateringové centrum a Střední školu Baltaci.

Nabídka pracovních pozic v naší společnosti je velmi pestrá.

Zaujala Vás některá z námi nabízených pozic? Obraťte se na mě na email personalni@baltaci.cz. Ráda se s Vámi osobně pobavím o případné budoucí spolupráci.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE NA HPP

ZLÍN

Hotel Baltaci Atrium Zlín a Restaurace Baltaci Zlín

Ve Zlíně v širším centru města, na ulici Lešetín II provozujeme dvě provozovny, které nabízí pestrou škálu pracovních pozic v obsluze, práci v kuchyni, v oblasti housekeepingu, na recepci apod. jsou jimi Hotel Baltaci Atrium a Restaurace Baltaci Zlín.

Krom zaměstnanců na HPP během celého roku hledáme brigádníky na DPP.
V průběhu roku pořádáme řadu eventů, kde se uplatní brigádníci jak v obsluze, v kuchyni, tak i jako výpomoc na přípravné a úklidové práce.

Více o tomto středisku se dozvíte zde.

Hotel Baltaci U Náhonu Zlín

Nedaleko sesterského Hotelu Baltaci Atrium, na pravém břehu řeky Dřevnice, v tiché a klidné lokalitě Benešova nábřeží se nachází druhý hotel Baltaci ve Zlíně – Hotel Baltaci U Náhonu, který nabízí pracovní pozice hlavně na DPP a to konkrétně na recepci a na obsluhu během hotelových snídaní.

Více o tomto středisku se dozvíte zde.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRÁCE NA HPP

TEČOVICE

Cateringové centrum Baltaci Tečovice

V roce 2019 bylo otevřeno profesionální středisko, které každý pracovní den vaří obědy pro závodní jídelny společností firem a kanceláří ve Zlíně a jeho širším okolí.

Nabídka pracovních pozic je zde také pestrá, od výroby, přes přípravu jídel, bourání masa, cukrářské práce, výroba studené kuchyně, velkoobjemová výroba jídel, až po zajišťování expedice, závozy a výdej jídel.

Více o tomto středisku se dozvíte zde.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY PRÁCE NA HPP

NAPAJEDLA

Hotel Baltaci Starý zámek Napajedla a Restaurace Baltaci Napajedla

V Napajedlích provozujeme dvě střediska, která také nabízí stejnou pestrou škálu pracovních pozic na HPP v obsluze, v kuchyni, v housekeepingu a na recepci hotelu.

Během celého roku Restaurace Baltaci Napajedla zajišťuje cateringové akce v blízkém okolí. Brigádníci na DPP najdou uplatnění v kuchyni, v obsluze, v přípavné i úklidové fázi eventů.

Více o tomto středisku se dozvíte zde.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY BRIGÁD (DPP)

ZLÍN, NAPAJEDLA, TEČOVICE